Modul MiniGbic pentru switch cu conector LC duplex multimode - MGB-SX

Cod: MGB-SX

IMPORTANT!

Pentru un transfer de date de 1000Mbps, folosind fibra optica OM1 (62.5/125) se pot atinge distante maxime de 220m. Folosind fibra optica OM2 (50/125) se pot atinge distante maxime de 550m.

Data Tip Model Versiune Descriere Download
Nu s-au gasit rezultate