Adaptor fibra optica SM, SC/APC, simplex - 104ASS30

Cod: 104ASS30

Parametrii

  Singlemode Multimode
Carcasa SC, LC, MPO plastic plastic
Carcasa ST, FC metal metal
Manson Zirconia ZrO2 Phospor bronze
Culoare SC, LC blue or green (APC) beige or aqua
Culoare ST, FC metalic metalic
Max insertion loss 0,15 dB 0,20 dB
Retentions force 200-600 grams 200-600 grams
Insertion loss increase after 500 cycles 0,2 dB 0,2 dB
Temperatura de operare  -40 to +80°C  -40 to +80°C
Rezistenta la foc UL94-V0 UL94-V0

BKT ofera o gama larga de adaptori - multimode sau singlemode, simplex sau duplex, cu conectica E2000 APC, FC, FC APC, LC, SC, SC APC sau ST.

Data Tip Model Versiune Descriere Download
24 septembrie, 2013 Datasheet 104ASS30 v2012

Adaptori FO